Dzień Kobiet 2016: Najlepsze prezenty dla miłośniczek gadżetów i kosmetyków za mniej niż 100 złotych

Prezenty na dzień kobiet to dla wielu spory problem. Pokazujemy, co kupić dla mamy, koleżanki, dziewczyny czy siostry. Zobacz, jakie są najlepsze upominki dla kobiet.

Prezenty na dzień kobiet to dla jednych idealna wymówka do wyjścia na zakupy, dla innych - prawdziwa udręka. Jeśli nie chcesz po raz kolejny kupować tradycyjnego kwiatka albo czekoladek, mamy dla ciebie całą listę innych upominków dla kobiet w twoim życiu.

Jaki prezent wybrać?

Jeżeli zupełnie nie wiesz co kupić na dzień kobiet, zastanów się, co sprawi obdarowywanej największą radość. Nie muszą to być wielkie prezenty i nie musisz wydawać na nie fortuny. Liczy się pomysł i dobre chęci. Może tym razem postawisz na coś, co twoja mama lub siostra zawsze chciały, ale nigdy nie chciały wydawać na to pieniędzy?

Jeśli kupujesz prezent dla kobiety, która uwielbia kosmetyki, twoje pole do popisu jest praktycznie nieskończone. Ogranicza cię jedynie budżet. Nasze propozycje podarunków to na przykład gąbka Beauty Blender czy podróżny zestaw pędzli. Może zorganizujesz dla niej małe, domowe spa? Wtedy warto zainwestować w bomby do kąpieli albo ciekawy żel.

Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla dziewczyny, która szaleje za gadżetami, znajdziesz naprawdę dużo rzeczy, za które wcale nie zapłacisz dużo. Ciekawym pomysłem jest na przykład Ring Thing , czyli pierścień przyczepiany do telefonu, który może posłużyć zarówno jako dodatkowe zabezpieczenie przed upuszczeniem albo podstawka. Uroczym prezentem dla każdej kobiety jest także kubek termiczny, w którym zawsze można zabrać ze sobą ciepłą kawę lub herbatę.

Modne upominki na dzień kobiet

Dla fanek stylu i mody, warto poszukać ciekawych akcesoriów, które wprowadzą nieco życia w ich codzienny strój. Najlepszym prezentem dla kobiet z tej grupy, będą wszelkiego rodzaju szale, kolczyki, naszyjniki albo małe torebki. Jednym z popularniejszych upominków są także miniaturowe portfele albo eleganckie wizytowniki, w których można trzymać najważniejsze dokumenty i karty.

Dzień kobiet często nie jest dla nas okazją, na którą chcemy wydawać dużo pieniędzy. Dlatego bardzo dobrym pomysłem na prezent zawsze jest książka. Ze względu na profil naszego serwisu, oczywiście, proponujemy te, które są związane ze światem mody i urody, na przykład historię największych polskich projektantów opisaną przez Karolinę Sulej . Inna, urocza książka, która idealnie nadaje się na upominek to "Sekrety urody Koreanek" . Ta mała encyklopedia jest pełna wiedzy i ciekawostek, dzięki którym pielęgnacja nie będzie miała już żadnych tajemnic.

Jakie prezenty na dzień kobiety wy kupujecie? Pozostajecie wierni tradycyjnym upominkom czy może bardziej szalejecie?

Zobacz wideo
Więcej o: