Prosty trik na błyskawiczne wyczyszczenie pędzli. Wystarczy ten jeden produkt, który i tak masz w łazience

Mycie pędzli to jedna z najbardziej uciążliwych czynności związanych z makijażem. Wayne Goss pokazał nam trik, jak odłożyć je w czasie.

Kto lubi myć pędzle? Chyba nikt, dlatego jeśli macie z tym problem, mamy dla was nowy trik, który powinien go rozwiązać. Przynajmniej chwilowo.

Internetowa gwiazda wizażu, czyli Wayne Goss, pokazał ostatnio swój sposób na czyszczenie pędzelków między większymi myciami. Potrzebny jest tylko suchy szampon i chusteczka lub ręcznik papierowy. Całe czyszczenie polega na spryskaniu brudnego pędzla i starciu z niego cienia czy innego produktu. Banał

 

To bardzo przyjemny i prosty sposób na szybkie wyczyszczenie pędzelków między makijażami. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak w przypadku naszych włosów, suchy szampon nigdy nie zastąpi nam tradycyjnego mycia. Czyste pędzle nie tylko ułatwiają malowanie, ale także nie zaszkodzą naszej skórze. Jeśli unikamy czyszczenia, zbiera się w nich kurz, martwy naskórek, resztki kosmetyków i sebum, które tylko sprzyjają rozwojowi bakterii. To może poważnie pogorszyć stan cery.

Jakie są wasze ulubione proste makijażowe "life hacki"? Może macie swoje własne sposoby?

Zobacz wideo
Więcej o: