Kylie Jenner wypuściła na rynek kolejny odcień swojej szminki. Szukamy tańszych i łatwiej dostępnych odpowiedników

Internet oszalał na punkcie pomadek najmłodszej z sióstr Kardashian. Do tego stopnia, że kupienie jakiejkolwiek graniczy z cudem.

Matowe pomadki Kylie Jenner, wbrew przypuszczeniom, zbierają naprawdę pozytywne recenzje, wyprzedają się w ciągu kilku minut od pojawienia się na stronie i co chwilę pojawia się nowy kolor. Najnowszym, dopiero zapowiedzianym odcieniem jest Kourt K. Nazwa to oczywiście uśmiech w stronę starszej siostry Kylie, Kourtney. Jest to druga naprawdę ciemna szminka w kolekcji. Tym razem, zamiast brązu, możemy zobaczyć głęboką śliwkę.

Na razie nie ma oficjalnych zdjęć koloru na ustach, ale wybrałyśmy kilka innych szminek w zbliżonych albo chociaż podobnych kolorach, które kosztują mniej i można je zdobyć o wiele, wiele prościej. Przypominamy, że cena zestawu Kylie (pomadka i konturówka) wynosi 29 dolarów, co teoretycznie nie jest wcale wysoką kwotą, ale do tego dochodzi koszt przesyłki.

Na szczęście na polskim rynku znajdziemy sporo odpowiedników jej szminek. Na stronach sklepów internetowych można kupić coraz więcej pomadek ciekawych firm typu Colourpop czy Dose of Colors, ale nie znaczy to, że nic godnego uwagi nie znajdziemy u Golden Rose. Wręcz przeciwnie!

Więcej o: