Makijaż La Mania by Inglot: Joanna Przetakiewicz stworzyła limitowaną kolekcję kosmetyków

Kolekcja kosmetyków powstała, by dopełnić wizerunek nowoczesnej kobiety kreowanej przez La Manię. Co wejdzie w jej skład?

"Nowoczesna i zmysłowa kobieta, która po całym dniu pracy udaje się na otwarcie wystawy lub kolację, nieustannie wyglądając chic ." Taki właśnie obraz zainspirował Joannę Przetakiewicz do stworzenia kolekcji kosmetyków razem z marką Inglot.

Znajdziemy w niej dwanaście produktów, wszystkie utrzymane w bardzo stonowanej, naturalnej kolorystyce. Zobaczymy tu przede wszystkim brązy, beże i stonowane róże czy kolor szampana. Z tego powodu kosmetyki nadadzą się świetnie zarówno do eleganckiego makijażu dziennego, jak i seksownego, wieczorowego wizażu. Podczas prezentacji właścicielka La Manii wyjaśniła, że właśnie te barwy najlepiej pasują do różnych typów urody, wydobywają kolor niebieskich, zielonych czy piwnych oczu.

W skład kolekcji wchodzą dwa cienie do powiek, dwa pudry brązujące, róż połączony z rozświetlaczem. Wszystkie te produkty tworzą specjalnie ułożoną paletkę magnetyczną. Poza tym, w linii znajdziemy przepiękny sypki pigment, tusz do rzęs, kredkę, szminkę oraz odświeżającą mgiełkę do twarzy.

Cała seria kosmetyków La Manii wygląda na kompletną i tworzy dopracowaną całość dopasowaną do eleganckiego ducha marki. Naszą uwagę przyciągnął błyszczący pigment i odświeżająca mgiełka. Wszystkie produkty znajdziecie w naszej galerii.

Kolekcja trafi do wybranych salonów Inglota 1. kwietnia i będzie można je kupić przez następne pół roku.

Więcej o: