Gangsterski teledysk w stylu Rihanny promujący błyszczyki? To wymyślić mogła tylko Kylie Jenner...

To nie jest prima aprilis. Kylie Jenner wypuściła właśnie teledysk, który ma promować najnowszą linię jej kosmetyków. Dobry pomysł?

Drogie samochody, ubrania, broń, dużo pieniędzy i jeszcze więcej dużych, błyszczących ust. Tak w skrócie można opisać nowy filmik promujący błyszczyki Kylie Jenner. W klipie usłyszmy piosenkę, którą ciężko jakkolwiek określić, poza tym, że na pewno sporo pracy włożono w brzmienie głosu. Niestety, nie wiemy czy śpiewa w nim Kylie, czy może jednak ktoś inny.

 

To teledysk? Może reklama? Ciężko powiedzieć, ale widać, że Kylie bardzo mocno inspirowała się pewnym klipem Rihanny. Błyszczyki pojawiają się w nim dosłownie na chwilę, ale przynajmniej dowiadujemy się, jak będą wyglądać i nazywać się najnowsze produkty. Różnią się one nieco od nazw matowych pomadek, a brzmią: Like , Literally i So Cute . Czyżby były to ulubione wtrącenia Kylie?

Nieważne czy macie w planach stanie w internetowej kolejce po błyszczyki. Na pewno nie pożałujecie obejrzenia tego filmiku. Pozy wygrzewającej się w słońcu Kylie, jej bijące się gangsterskie koleżanki na pewno zrobią na was wrażenie. To czy negatywne, czy pozytywne to już zupełnie inna sprawa.

Więcej o: