Co kupić na promocji w Rossmanie i Naturze? Zobacz produkty, po które warto sięgnąć podczas wyprzedaży -49%

Promocja w Rossmannie to okazja do odświeżenia kosmetyczki przed latem. Na co warto zapolować przy okazji obniżek cen?

Jeżeli tak jak my lubicie kosmetyki, na pewno szeroko uśmiechacie się, gdy tylko zobaczycie reklamy wyprzedaży w ulubionych drogeriach. Jedny z popularniejszych okazji, są właśnie cykliczne wyprzedaże w Rossmannie i Naturze.

Dlaczego o nich mówimy? Przede wszystkim dlatego, że na pewno duża część z was z tych promocji skorzysta, a te drogerie znajdziemy już na prawie każdym rogu. Wyprzedaż w Rossmannie podzielona jest na trzy etapy. Pierwszy z nich to przecena kosmetyków do twarzy (podkłady, pudry), następnie do oczu i na koniec do ust oraz paznokci. Promocja w Naturze trwa nieco krócej (14-27.04), ale wcale nie jest mniej atrakcyjna.

Naszym zdaniem, promocje w Rossmannie to świetna okazja, aby zaopatrzyć się we wszelkie droższe kosmetyki typu podkłady lub wszelkie produkty trochę mniej przystępnych cenowo marek, na przykład L'Oreal, Bourjois i Revlon. Faworytami są tu przede wszystkim fluidy True Match , czy Infallible , krem CC 123 no i oczywiście Color Stay. Ich ceny nie należą do najniższych, ale w takiej promocji już można się na nie skusić.

Jeżeli chcecie zacząć eksperymenty z konturowaniem, dobrym wyborem jest mała paletka czterech korektorów z Kobo . Sama w sobie nie jest droga, a w promocji jej cena jest naprawdę atrakcyjna. Jeśli nie polubicie tej techniki, nie będziecie żałować, że wydałyście na to dużo pieniędzy.

Jeśli będziecie polować na promocje w Naturze, warto zainteresować się szafą Wet'n'Wild , która od niedawna stoi w niektórych drogeriach. Kosmetyki tej amerykańskiej marki nie są drogie, a na wyprzedaży są jeszcze bardziej atrakcyjne. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie szminki Mega Last , których podstawowa cena to 9,99zł, oraz kolorowe eyelinery w płynie.

Co sądzicie o tego typu promocjach? Rzeczywiście czekacie z większymi zakupami aż zaczną się wyprzedaże? Co udało wam się złapać?

Więcej filmów Zuzi znajdziecie na jej kanale Lamakeupebella.

Którą drogerię lubicie najbardziej?
Więcej o: