Nowe perfumy na wiosnę i lato. Poznaj kwiatowe i owocowe kompozycje, idealne na ciepłe dni

Wiosna i lato to czas, w którym sięgamy po lżejsze i delikatniejsze zapachy. Poznaj najnowsze perfumy, które umilą ci upalne dni.

Perfumy na cieplejsze sezony są zwykle o wiele delikatniejsze niż ich klasyczne i zimowe wersje. Producenci często dodają do swoich tradycyjnych, znanych zapachów lżejsze, kwiatowe lub soczyście owocowe nuty. Są one idealne zarówno na dzień, jak i na imprezę w gorący wieczór.

W tym sezonie bardzo widoczne są zapachy, w których jedną z głównych nut jest róża, jak na przykład Estee Lauder Modern Muse La Rouge czy Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excelsa . Jednak jeśli nie przepadacie za typowo kwiatowymi perfumami, znajdzie się też coś dla was. Wiosna i lato to także moment, w którym producenci wypuszczają na rynek swoje znane już kompozycje, ale w formie wody toaletowej, która zwykle nie jest tak intensywna, nasz przykład to Love Story od Chloe . Na rynku pojawiło się także sporo egzotycznych, owocowych perfum, które doskonale pasują do upalnych, wakacyjnych dni. My polecamy przede wszystkim tegoroczną edycje CK One Summer i perfumy Davidoffa Cool Water w wersji Exotic Summer.

W galerii znajdziecie nasze propozycje nowości, które możecie znaleźć w drogeriach. Lubicie sezonowe edycje perfum? Może macie swój ulubiony zapach, którego używacie już od lat?

Zobacz wideo
Jakie wolicie perfumy?
Więcej o: