80-letnia babcia poprosiła swoją wnuczkę o makijaż. Efekt? Wygląda o kilkanaście lat młodziej [ZDJĘCIA]

Kiedy 80 letnia Livia poprosiła swoją wnuczkę o zrobienie jej makijażu nie spodziewała się takiego efektu. Seniorka z dnia na dzień stałą się gwiazdą Internetu.

Chorwacka mistrzyni makijażu, Tea Flego pokazała całemu światu, jak w sprytny sposób wykorzystać makijaż i wyglądać młodziej. Nie było by w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że do współpracy Flego zaprosiła, mieszkającą w domu seniora, swoją 80 letnią babcię. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Dzięki swojej wnuczce Livia stała się sławną na całym świecie gwiazdą mediów społecznościowych znaną jako Glam-Ma. Imponująca metamorfoza starszej pani, komentowana przez światowe media, stała się inspiracją dla tysięcy ludzi na całym świecie, którzy pokochali Glam-Ma. Swój zachwyt wyrażają w tysiącach komentarzy. "Jesteś olśniewająca!", "Wyglądasz cudownie", "Jesteście wspaniałe. Twoja babcia musi być z Ciebie dumna".

Sława bardzo cieszy Glam-Mę, która wszystkim serdecznie dziękuje za płynące z całego świata, pełne wsparcia i ciepłych słów komentarze. Od momentu zamieszczenia pierwszych zdjęć seniorki  na Instagramie minął rok. Dzięki temu profil jej wnuczki zaczęło obserwować kilkadziesiąt tysięcy nowych fanów.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o: