Takiej piękności na czerwonym dywanie w Cannes się nie spodziewałyśmy. L'Oreal zaprosił do Francji drag queen - Miss Fame

Już od lat jednym z partnerów festiwalu w Cannes jest marka L'Oreal. Jak zwykle, na jej zaproszenie, do Francji przyleciało sporo gwiazd. Makijaż tej was zachwyci.

W "cywilu", Miss Fame to Kurtis Dam-Mikkelsen , amerykański makijażysta, muzyk i artysta. Jest jedną z najbardziej znanych drag queen w Stanach Zjednoczonych i brawurowo podbija wizażową część YouTube'a.

Miss Fame jest jedną z wielu gwiazd zaproszonych przez markę L'Oreal do Cannes. Firma jest oficjalnym kreatorem makijażu na festiwalu filmowym, nic więc dziwnego, że poza wielkimi gwiazdami, zaprasza także specjalistów od wizażu. Z Polski pojechała tam także Magdalena Pieczonka.

W ramach promocji partnera festiwalu, Miss Fame nie tylko występuje na czerwonym dywanie, ale także prowadzi internetowe lekcje makijażu na Snapchacie i Twitterze. Na kanale firmy możemy zobaczyć pełną metamorfozę Kurtisa w Miss Fame.

 

Drag queen zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gwiazd, które przyleciały do Francji.  Nie jest typową pięknością,do czego przyzwyczaiłyśmy się patrząc na ambasadorki marki, ale umiejętności Kurtisa zapierają nam dech w piersiach.

Jeżeli mało wam Miss Fame, polecamy wam jej kanał na YouTube, gdzie znajdziecie całą serię filmów Painted by Fame.

Co sądzicie o takiej reprezentacji marki na festiwalu w Cannes? W galerii znajdziecie więcej zdjęć Miss Fame.

Zobacz wideo
Więcej o: