Marzysz o gładkich i lśniących włosach? Zobacz, jak stworzyć prostą, ale elegancką fryzurę

Proste, gładkie i lśniące włosy to bardzo prosta, ale często niedoceniana fryzura. Jest bardzo naturalna i zarazem elegancka. Zobacz, jak maksymalnie zwiększyć jej blask i gładkość.

Rozpuszczone proste włosy to pozornie zwyczajna i nijaka fryzura, jednak jest bardzo elegancka i ponadczasowa. Idealnie pasuje zarówno do kreacji wieczorowych jak i na co dzień. Zdrowe i lśniące włosy są piękne i nie potrzebują wielu innych ozdób. Z tego powodu, warto poświęcić im chwilę i zadbać o ich kondycję i wygląd.

Pokazujemy, co zrobić żeby nasze włosy były maksymalnie błyszczące i jedwabiście gładkie bez większego nakładu pracy. Najważniejsze jest tutaj użycie odpowiednich kosmetyków i sprzętu, które pomogą nam z łatwością nadać pasmom blasku. Należy uważać, żeby nie ustawiać prostownicy czy suszarki na zbyt wysoką temperaturę chyba, że wiemy, że nasze włosy inaczej się nie wyprostują.

Jak wyprostować włosyJak wyprostować włosy Lula Beauty

Na początku nakładamy odżywkę bez spłukiwania lub mgiełkę, która nawilży nasze włosy i ułatwi ich rozczesywanie. Następnie suszymy je wyciągając je na okrągłej szczotce. Możemy użyć także zimnego powietrza, które nieco utrwali fryzurę i doda jej blasku. Warto tez użyć funkcji jonizacji , która sprawi, że włosy nie będą się puszyć i elektryzować. Po wyprostowaniu na szczotce, spryskujemy pasma mgiełką nabłyszczającą. Ostatni krok to użycie prostownicy. Właścicielki nawet najbardziej prostych włosów wiedzą, że nic tak nie dodaje włosom gładkości i blasku jak to urządzenie.

Produkty, których użyłyśmy, aby uzyskać efekt końcowy:

  • Keratyna w płynie Provit
  • Ochronna mgiełka nabłyszczająca Batiste Shield my Locks

Jakie są wasze ulubione sposoby na lśniące, gładkie włosy? Sprawdzone kosmetyki? Sprzęt?

    Więcej o: