Nie wiesz czym nałożyć podkład? Ta dziewczyna twierdzi, że najlepszym sposobem jest... skarpetka

Pędzel, gąbka, palce i... skarpetka? Ta blogerka twierdzi, że odkryła najlepszy sposób na nakładanie podkładu.

Nakładanie podkładu wielu z nas sprawia problemy. Wiecznie szukamy nowego, lepszego sposobu, który ułatwi nam jego nakładanie. Youtuberka Mayra Touch of Glam znalazła trik, który jej zdaniem pomoże nam uzyskanie idealnego makijażu twarzy. O co chodzi? O skarpetkę.

 

Tak. Według vlogerki, zwykła, miękka skarpetka może zastąpić wszystkie drogie akcesoria takie jak na przykład Beauty Blender. W ciągu ostatnich miesięcy poznałyśmy już naprawdę dużo dziwacznych trików, które miały ułatwić nam wykonywanie makijażu. Jednak w przeciwieństwie do konturowania taśmą, wydaje się, że ten może naprawdę działać.

Mayra pokazuje, że najlepiej działają skarpetki, które po wewnętrznej stronie mają frotte . Ten rodzaj materiału jest na tyle miękki, że bez problemu powinien rozetrzeć podkład i pomóc mu wtopić się w skórę. Poza fluidem, skarpetka ma poradzić sobie z korektorem i innymi produktami w kremie, na przykład z bronzerem w kremie czy różem. Dodatkowo, można zrobić nią także baking . Plusem jest też fakt, że po wykorzystaniu, skarpetę można po prostu wyprać.

Nie jesteśmy pewne co o tym sądzić. Makijaż youtuberki wygląda naprawdę gładko i dobrze, ale skarpetka nadal budzi nasze wątpliwości.

Nie wiesz jak dobrać kolor podkładu, który pasowałby do twojej karnacji? To wcale nie musi być takie trudne. Zobacz, jak to zrobić.

Zobacz wideo
Spróbujesz nakładania podkładu skarpetką?
Więcej o: