Cały makijaż twarzy zrobiony... rozświetlaczem? Oni udowadniają, że taka zabawa może zaowocować czymś niesamowitym

Makijaż może nas upiększyć, ale może być także świetną zabawą. Doskonale wiedzą o tym ci, którzy spróbowali zrobić swój makijaż tylko rozświetlczem.

Rozświetlacza nigdy za dużo? Biorąc pod uwagę najnowszą, makijażową zabawę, która zdobywa coraz większą popularność, takie zjawisko rzeczywiście nie istnieje. Przynajmniej według niektórych, tych którzy podejmują nowe wyzwanie. Zadanie, o którym mowa, to wykonanie całego makijażu, używając tylko i wyłącznie kosmetyków... rozświetlających.

 

Wszystko zaczęło się od filmu, który na You Tube wstawiła Mariya Lyubashevskaya. Dla zabawy, każdy krok makijażu wykonała jakimś rodzajem rozświetlacza. Twarz pokryła błyszczącym kremem, utrwaliła go produktem w kamieniu. Po czasie wyglądała prawie jak kula dyskotekowa. Oczywiście nie jest to wizaż, w którym ktokolwiek wyszedłby na ulicę, ale nie można zaprzeczyć, że wygląda magicznie.

Filmik bardzo szybko obiegł całą "urodową" część internetu i dowiedzieli się o nim twórcy, którzy mogą pochwalić się o wiele liczniejszą widownią. Nie minęło wiele czasu, a podobny filmik nagrał także Jeffree Star i chwilę Nikkie Tutorials.

Lubimy tego rodzaju zabawy, a wy?

Zobacz także:

Tanie kosmetyki do konturowania. Zobacz, które zestawy nie zrujnują twojego portfela

Jak konturować dekolt? Zobacz, jak prosto wymodelować ciało bez ćwiczeń czy użycia skalpela

Zobacz wideo
Więcej o: