Radek Pestka, Osi Ugonoh i Ramona Rey w najnowszej sesji dla Jagi Hupało. Prezentują najświeższe trendy według znanej fryzjerki

Nowa kolekcja fryzur Jagi Hupało jest ciekawa i nieprzewidywalna. Do współpracy zaprosiła byłych uczestników Top Model i młodych artystów.

Jaga Hupało jest prawdopodobnie najbardziej znaną polską fryzjerką. Nic dziwnego, że chętnie współpracują z nią największe polskie gwiazdy, magazyny i projektanci. Jej fryzury są zwykle oryginalne i przykuwają uwagę każdego.

Do udziału w sesji Future Beauty, prezentującej najnowsze trendy, Jaga Hupało zaprosiła młode gwiazdy sceny muzycznej i modelingu w tym byłych uczestników Top Model. Na zdjęciach zobaczymy: Radka Pestkę, Osi Ugonoh, Martę Sędzicką, Ramonę Rey, Antonię Wolff, Rafała Jonkisza oraz Adama Bogutę. Pozowała także sama fryzjerka, niezmiennie z długimi, czarnymi włosami i prostą grzywką sięgającą oczu.

Jaga Hupało proponuje nam między innymi nowoczesne, odważne fryzury i ostre, geometryczne cięcia. Inne są zabawą z klasycznymi trendami, które zostały nieco odświeżone. Według twórców, sesja pokazuje fryzury, które wymykają się wszelkim ramom i określeniom. Nie jest nawiązaniem to żadnego konkretnego sezonu. i jest wynikiem wielu różnych inspiracji i wpływów.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ W GALERII >>>

ZOBACZ TAKŻE: Warkocze bokserskie - modne uczesanie, które pokochały gwiazdy. To świetne rozwiązanie nie tylko na siłownię

Zobacz wideo
Więcej o: