4 sposoby na użycie Beauty Blendera. Jedna gąbeczka może zastąpić kilka różnych pędzli!

Jedna gąbeczka może zastąpić kilka zupełnie różnych pędzli do makijażu. Zobacz, jak wykonać makijaż używając tylko jednego beauty blendera.

Gąbeczka jest jednym z najbardziej uniwersalnych i wielofunkcyjnych narzędzi do makijażu. Wielu pędzli możemy wykorzystać na przynajmniej kilka różnych sposobów, ale tylko gąbeczka daje nam taką dowolność w doborze produktu.

Gąbką możemy bez problemu rozetrzeć wszystkie kosmetyki w płynie i kremie. Nie straszny mu podkład, nawet najgęstsze korektory, bronzery, róże i rozświetlacze . Wszystko to idealnie stopi się ze skórą i innymi warstwami, jeśli wklepiesz produkty wilgotną gąbeczką.

Nie oznacza to jednak, że w ten sposób możesz nakładać tylko kosmetyki kremowe i płynne. Gąbka świetnie nadaje się do pudru sypkiego. Bardzo dobrze sprawdza się gdy robimy baking , ale można nią zmatowić całą twarz. Dobrze sprawdzi się także w przypadku rozświetlania, szczególnie tego bardziej punktowego. Wilgotna gąbeczka zintensyfikuje błysk kosmetyku i pomoże ci dobrze go nałożyć na same szczyty kości policzkowych, łuk brwiowy, nad górną wargę czy nos.

Dobra gąbeczka to wcale nie musi być tylko Beauty Blender . To bardzo dobra gąbka, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych, ale jeśli szukasz czegoś tańszego, na rynku znajdziesz wiele podobnych akcesoriów. W galerii znajdziesz nasze redakcyjne propozycje.

Więcej o: