NARS w Polsce! Jakie kosmetyki znajdziemy w ofercie kultowej marki kosmetycznej?

Marka Nars istnieje już od 20 lat, jednak dopiero w tym roku jej kosmetyki będą dostępne w Polsce.

Nars został założony przez Fancoisa Narsa, znanego makijażystę i fotografa w 1996 roku i od tamtej pory odnosi ogromne sukcesy na całym świecie. Jest to jedna z bardziej popularnych luksusowych marek na zachodzie i w końcu także Polki będą mogły zaopatrzyć się w jej produkty.

Opakowania kosmetyków Narsa wyróżniają się wśród innych swoim prostym, eleganckim wzornictwem. Wszystkie zamknięte są w czarnych, matowych, minimalistycznych pudełkach, tubkach, słoiczkach ozdobionych tylko cienkimi, białymi literami.

Najbardziej znanymi produktami w ofercie Narsa są podkłady, na przykład Sheer Glow, korektor, na którego punkcie oszalała połowa internetu, czyli Radiant Creamy Concealer. Absolutnym hitem, na który czeka większość urodowych maniaczek znad Wisły jest róż do policzków o kontrowersyjnej nazwie Orgasm.

Kosmetyki Narsa trafią do polskiej Sephory we wrześniu tego roku . Nie wiemy jeszcze jakie dokładnie kosmetyki mogą kosztować, ale nie ma co spodziewać się, że będzie to mała suma. Przykładowe ceny Narsa w amerykańskiej drogerii to 48 dolarów za podkład, 30 dolarów za róż czy 25 dolarów za eyeliner.

Więcej o: