Local Heroes dla NCLA: Zobacz kolekcję przeuroczych naklejek na paznokcie. Wybierzesz awokado czy szminkę?

Naklejki na paznokcie są modne już od jakiegoś czasu. Te, które powstały w ramach współpracy Local Heroes i NCLA są naprawdę urocze.

Nie masz czasu na skomplikowany manicure, ale masz ochotę na wzorki na paznokciach? Dla wszystkich zabieganych i dla tych, którym brakuje umiejętności i stabilnej ręki, powstały naklejki, które zastępują lakier. Mogą być jednolite, ale mogą być też w różne ciekawe wzory. Te, które powstały w ramach współpracy polskiej marki Local Heroes i firmy NCLA (podobno Beyonce kocha ich produkty), są naprawdę wyjątkowe.

Do sprzedaży trafią trzy różne zestawy naklejek, wszystkie tak samo kolorowe i zabawne. Do wyboru będziemy mieć pastelowy komplet przypominający wzór tie-dye, inspirowany nową kolekcją Local Heroes Pussy Power oraz bardzo kolorowy, pełen wzorów typu awokado, bekon czy aparat na zębach.

Naklejki będzie można kupić już 4 lipca na stronie internetowej NCLA , w sklepie on line Local Heores i wybranych salonach kosmetycznych. Natomiast dość nietypowa premiera odbędzie się 29 czerwca, na festiwalu Open'er. Na uczestniczki i uczestników będzie czekać specjalny ManiTruck, w którym będzie można zrobić sobie kolorowy manicure.

Zobacz wideo
Więcej o: