100 warstw podkładu? 100 warstw szminki? Poznaj najnowsze wyzwanie, które podbija internet

Masz na zbyciu kilka godzin? Możesz wykorzystać je na wzięcie udziału w tym najnowszym internetowym wyzwaniu

Wszystko zaczęło się od filmu Simply Nailogical, która podjęła wyzwanie rzucone przez swoich widzów. Poprosili ją, aby pomalowała swoje paznokcie każdym lakierem, który posiada w swojej kolekcji. Na raz. W ciągu kilkunastu godzin użyła ich dokładnie 116. Efekt bardzo przypomina nam pewien dziwaczny trend, który zyskał popularność jakiś czas temu, czyli paznokcie bąble.

 

Na kontynuację tego zupełnie zbędnego, ale i zabawnego wyzwania nie trzeba było długo czekać. Jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się inne filmiki, w których kolejne dziewczyny siłują się także z innymi kosmetykami.

Najbardziej popularne stało się nakładanie stu warstw podkładu i stu warstw szminki, przy czym to drugie jest zdecydowanie bardziej efektowne. Istnieją też filmy, których bohaterki bez końca malują się tuszem do rzęs, rozświetlaczem czy kredką do brwi.

 

Większość filmów jest jednocześnie trudna i bardzo satysfakcjonująca do oglądania. Szczególnie te momenty, w których nadchodzi czas na pozbycie się wszystkich warstw kosmetyków.

Co sądzicie o takich wyzwaniach? Spróbujecie same?

Więcej o: