Anja Rubik zmieniła fryzurę. Jak wygląda teraz?

Pamiętacie debiutancką okładkę Anji dla "Vogue Paris"? Modelka znów przypomina siebie z tamtych lat.

Pukle ściętych włosów na podłodze salonu, obok puszka Coli Light - takie zdjęcie zamieściła Anja Rubik na Instagramie, dziękując styliście fryzur za cięcie. Dla fanów to spore zaskoczenie, bo modelka została w tym roku twarzą kosmetyków pielęgnacyjnych Kérastase, a cała kampania opierała się na prezentacji różnych fryzur, które można z włosów Rubik wyczarować.

Tak Anja Rubik wygląda teraz

Anja Rubik dla KérastaseAnja Rubik dla Kérastase Kérastase/mat.promocyjne

Teraz Anja Rubik ma znacznie krótszą fryzurę, niemal tak krótką jak jej słynny bob, który wpłynął zbawienie na karierę modelki. Po raz pierwszy Anja ścięła włosy w 2007 r., co zaowocowało szybkim przebiciem się do pierwszej ligi. Została muzą Karla Lagerfelda, a dwa lata później doczekała się pierwszej okładki "Vogue Paris".

Anja Rubik na okładce 'Vogue Paris' lipiec 2009Anja Rubik na okładce "Vogue Paris" lipiec 2009 Vogue Paris

Teraz o metamorfozę top modelka poprosiła Christiaana Houtenbosa, 71-letniego holenderskiego fryzjera o CV marzeń. Ma na koncie nie tylko kilka dekad współpracy z "Vogue", ale i kilka kluczowych fryzur pop kultury: blond bałagan Debbie Harry czy tzw. flat top Grace Jones. Do panteonu gwiazd Christiaana dołączyła Anja. Naszym zdaniem zmiana jest bardzo korzystna.

Anja Rubik z krótką fryzurą - zobacz najnowsze ZDJĘCIA i ostatnie sesje dla "Vogue'a" z długimi włosami

Anja Rubik to ikona stylu, ale... nie zawsze. Nawet jej zdarzają się gorsze dni:

Więcej o: