Te kosmetyki i akcesoria przydadzą się w każdej kosmetyczce i... nie zajmują dużo miejsca

Pakowanie się na wakacje, nie ważne jak dalekie, może być problematyczne. Wybrałyśmy kosmetyki i akcesoria, które na pewno ci się przydadzą.

Pakowanie się na wyjazdy bywa trudne, niezależnie od tego czy jedziemy samochodem, pociągiem czy lecimy samolotem. Zasada zwykle jest taka sama - bierzemy jak najmniej. W takiej sytuacji przydają się kosmetyki, które są małe, składane i wielofunkcyjne.

Z tego powodu przygotowałyśmy małe zestawienie produktów, które mogą ułatwić ci życie na wakacjach, ale zajmą całego miejsca w twojej walizce. Jeśli chodzi o akcesoria, proponujemy między innymi miniaturową prostownicę Braun, której możesz użyć do prostowania i kręcenia włosów. Przydatnym gadżetem jest także Travalo, którego możesz napełnić swoimi ulubionymi perfumami. Dzięki temu nie musisz zabierać ze sobą dużej, ciężkiej butelki. Czymś, co przyda się zawsze, są także bardzo mocno trzymające się gumki do włosów, na przykład Invisibobble, które nie dość, że utrzymają nawet najcięższy kok, to nie zostawią żadnych załamań.

Jakich kosmetyków szukałyśmy? Przede wszystkim takich, które zastąpią chociaż jeden dodatkowy krok w makijażu lub pielęgnacji. Poza tym, takich, które są wygodne i szybkie w użyciu. Z tego powodu polecamy między innymi płatki nasączone zmywaczem do paznokci Isana czy krem BB słynnej marki Embryolisse, który wyrówna kolor cery i dobrze nawilży skórę.

Oczywiście to nie wszystko co chciałybyśmy zobaczyć w swoich kosmetyczkach. A wy? Macie swoje ulubione kosmetyki, które zawsze zabieracie ze sobą w podróż, a niekoniecznie każdy musi o nich wiedzieć?