Długie włosy nie są już modne? Zobacz najlepsze transformacje gwiazd

Długie włosy są symbolem kobiecości? Te gwiazdy zdecydowanie wolą krótsze fryzury i my je bardzo dobrze rozumiemy!

Jeszcze nie tak dawno temu, wszystkie gwiazdy mogły pochwalić się długimi, lśniącymi falami. W tym roku, coraz więcej z nich decyduje się na mniej lub bardziej drastyczne cięcia. Celebrytki takie jak Kendall Jenner, Chrissy Teigen czy nawet Victoria Beckham, postawiły na stylowe fryzury do ramion.

Anja Rubik czy Taylor Swift, które już wcześniej mogły pochwalić się dość krótkimi włosami, teraz odcięły jeszcze więcej centymetrów. Piosenkarka od lat kojarzona jest z grzywką i dziewczęcym bobem, jednak niedawno skusiła się na bardziej rockową, krótszą wersję fryzury. Polska modelka zdecydowała się na naprawdę ostre cięcie i wygląda teraz naprawdę dobrze.

Może wydawać się, że włosy do ramion to najnudniejsza i najbardziej zwyczajna ze wszystkich. W rzeczywistości, taka długość daje nam naprawdę sporo możliwości i może wyglądać naprawdę nowocześnie.

Jak to zrobić? Naszym ulubionym sposobem na układanie włosów takiej długości, jest zakręcenie ich na prostownicy lub bardzo grubej lokówce. Następnie wystarczy użyć sprayu z solą morską, który utrwali fale i sprawi, że będą wyglądać na bardziej matowe. Ostatnio krok to delikatne roztrzepanie włosów palcami i gotowe!

W naszej galerii znajdziecie metamorfozy gwiazd, które sprawią, że same będziecie chciały skrócić swoje długie włosy. Chyba, że już możecie pochwalić się taką fryzurą.