Nasza nowa obsesja: geometryczne tatuaże zdolnego berlińczyka

Valentin Hirsch tworzy tak charakterystyczne tatuaże, że jego prac nie sposób pomylić z dziełami nikogo innego.

Jeśli po wymarzony tatuaż jesteśmy w stanie pojechać na drugi koniec Polski, to czemu nie do Berlina? Oglądając prace Valentina Hirscha, mamy ogromną ochotę na taką wycieczkę. Jego tatuaże przypominają nam styl niektórych świetnych polskich artystów, są jednak wyjątkowe - świetnie łączą kropkowanie i ostre geometryczne podziały z charakterystycznym dla rysunków przyrodniczych realizmem.

Valentin Hirsch lubi zestawiać ze sobą głowy dzikich zwierząt z gołymi czaszkami, ale przeciwstawiać sobie pyski różnych gatunków. Jego prace są jednocześnie piękne i niepokojące, wpisują się w nurt uniseks w sztuce tatuażu. Kolorów Hirsch nie stosuje w ogóle. Berliński tatuażysta uzbierał już 66,5 tysiąca fanów na Instagramie, zdążył również wydać album rysunków pt. "Symmetries".

Więcej tatuaży Valentina Hirscha - ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (10)
Nasza nowa obsesja: geometryczne tatuaże zdolnego berlińczyka
Zaloguj się
 • mamas2

  Oceniono 5 razy 1

  Niektóre kobiety nie wyjdą dwa razy na imprezę w tych samych ciuchach ale tatuaże na całe życie zrobią sobie bez problemu.

 • mamas2

  Oceniono 2 razy -2

  Cienizna. Jakby tak zrobił tatuaż symetryczny na dwóch półdupkach to to by było coś a tak cinko :D

 • sieradz2

  Oceniono 2 razy -2

  Fajne! Ja bym sobie zrobił geometrycznego kleszcza na lewym jajku.

 • staefun

  Oceniono 5 razy -3

  Nie powiem - ładne te zwierzaczki wytatuowane na rękach.
  Mojemu dziadkowi też w Niemczech zrobili tatuaż na wewnętrznej stronie przedramienia, ale to nie były zwierzęta tylko cyferki...

 • info0

  Oceniono 15 razy -3

  Tatuuje to się świnie na ubój, więźniów itd. Pamiętajcie o tym ludzie, którzy chcą mieć na sobie takie coś :). Może i ładnie wygląda jak się zrobi, ale w wieku 50+ gdy skóra traci elastyczność, zaczyna wyglądać to nieestetycznie i większość chce usunięcia, a to boli :).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX