Pianka w kształcie róży? Ten japoński kosmetyk cię zachwyci

Nigdzie tak bardzo nie dba się o wygląd kosmetyków, jak w Azji. Ta japońska marka stworzyła piankę do mycia twarzy, która wygląda jak... kwiaty.

Dobrze wiemy, że kosmetyki powinny przede wszystkim działać, ale nie da się zaprzeczyć, że ładne opakowanie czy ciekawa forma tylko umilają użytkowanie. Dobrze wiedzą o tym marki pochodzące z Azji, które prześcigają się w tworzeniu coraz dziwniejszych produktów. Hitem stały się maseczki, które same się pienią, płynne szminki w proszku czy pomadki z zatopionymi w środku kwiatami.

Pianka do twarzy w formie różyPianka do twarzy w formie róży screen youtube.com/kanebocsJP

Japońska marka Evita stworzyła wyjątkową piankę do mycia twarzy, jakiej nie widziałyśmy nigdy wcześniej. Dlaczego? Wszystko dzięki oryginalnemu dozownikowi, którym wyciskamy... idealną różę. Piana jest bardzo gęsta, dlatego utrzymuje się w formie kwiatu, dopóki jej nie rozetrzemy i nie rozprowadzimy po twarzy.

Poza wyglądem pianka nie różni się specjalnie od innych kosmetyków. Po nałożeniu na twarz wystarczy przez kilkadziesiąt sekund masować skórę i zmyć.

Co sądzicie o tego rodzaju uroczych kosmetykach? Lubicie, kiedy są przemyślane i urocze, czy zależy wam wyłącznie na dobrym działaniu?

Więcej o: