Idealne brwi na kilka tygodni? Ten prosty zabieg może uzależnić!

Od zabiegu przedłużania rzęs uzależniły się tysiące Polek. Czy to samo wydarzy się w przypadku... brwi?

Kiedyś mało kto przywiązywał do brwi większą uwagę. Dzisiaj, dla wielu z nas, podkreślenie brwi jest jednym z podstawowych elementów codziennego makijażu. Teraz każda z nas chce, aby były jak najbardziej gęste i przypominały te, którymi może pochwalić się Cara Delevingne. Na szczęście istnieje sposób, dzięki któremu możemy cieszyć się pięknymi, gęstymi brwiami i to bez malowania każdego dnia.

Jak to możliwe? Wszystko dzięki prostemu zabiegowi przedłużania brwi. Tak, przedłużania. Brzmi to dość dziwnie, ale wbrew pozorom wygląda fantastycznie. Cała procedura przebiega podobnie do przedłużania rzęs. Miałyśmy okazję przyjrzeć się, jak taki zabieg wygląda. Odwiedziłyśmy dziewczyny z The Girls Beauty Bar, pierwszym miejscu w Warszawie, które ma przedłużanie brwi w swojej ofercie.

Dla kogo?

Przedłużanie to zabieg odpowiedni tak naprawdę dla każdego, kto ma już dość codziennego malowania brwi, a chciałby mieć je ładnie podkreślone. Sprawdzi się zarówno u tych, którzy potrzebują tylko niewielkiego uzupełnienia przerw między włoskami, jak i tych, którzy praktycznie tych włosów nie mają.

Trwałość efektów zabiegu w dużej mierze zależy od nas samych, podobnie jak w przypadku rzęs. Przez pierwsze 24 godziny nie wolno nam ich zmoczyć. Później można je już przemywać, ale nadal należy obchodzić się z nimi delikatnie. W zależności od tego jak traktujemy nasze nowe brwi, doklejone włoski przetrwają od 10 dni do 3 tygodni.

Jak wygląda proces?

Wbrew pozorom, zabieg przedłużania wcale nie trwa długo. Na początek trzeba wyregulować brwi, aby nadać im odpowiedni kształt. Potem farbuje się je henną i dopiero na koniec, tam gdzie rzeczywiście ich brakuje, dokleja się włoski. Jak widać cały proces wcale nie jest skomplikowany, ale jego efekty potrafią zachwycić. Szczególnie jeśli nie możemy pochwalić się gęstymi brwiami.

Na świecie zabieg jest coraz bardziej modny W Polsce dopiero zaczyna pojawiać się w niektórych salonach, ale już cieszy się sporym zainteresowaniem. Jak myślicie, czy uzupełnianie brwi sztucznymi włoskami stanie się tak samo popularne jak przedłużanie rzęs?

Więcej o: