Oto gwiazda kampanii Maybelline. Ma 3 miliony fanów na Instagramie i... jest mężczyzną

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich youtuberów wystąpił w kampanii Maybelline. To kolejny mężczyzna promujący amerykańską markę kosmetyczną.

 

W październiku w mediach społecznościowych zawrzało, kiedy siedemnastoletni James Charles został oficjalną twarzą amerykańskiej marki CoverGirl. Był to wielki krok dla niego, dla marki i dla wszystkich malujących się mężczyzn. Rok 2017 jeszcze dobrze się nie zaczął, a kolejny gigant przemysłu kosmetycznego postawił na męską gwiazdę YouTube.

Mowa o marce Maybelline, która do współpracy przy najnowszej kampanii zaprosiła jednego z najpopularniejszych youtuberów, który prowadzi kanał o makijażu. Jego filmiki śledzą ponad dwa miliony subskrybentów, a na nowe zdjęcie na Instagramie czekają trzy miliony fanów. Nic dziwnego, że Manny Gutierrez, czyli MannyMua, okazał się świetnym kandydatem do promowania najnowszego tuszu do rzęs Maybelline - Colossal Big Shot.

 

Poza Mannym w spocie wystąpiła także Shayla, która prowadzi równie znany profil na Instagramie - Makeup by Shayla, jednak to Gutierrez jest tutaj gwiazdą. Kampania Maybelline pokazuje, jak marki coraz częściej zatrudniają osoby, które nie są gwiazdami mody czy tradycyjnych mediów, ale właśnie te, które są bliżej ludzi i wykorzystują do tego Instagram czy YouTube. Znani i lubiani blogerzy poza rozpoznawalnością mają za sobą także tysiące (lub miliony) wiernych fanów, którzy najprawdopodobniej kupią reklamowany produkt, aby wesprzeć karierę ulubieńca.

Występ Manny'ego w kampanii Maybelline dowodzi także rosnącej tolerancji mężczyzn w makijażu, który kojarzony jest z typowo kobiecym. Kreski, brokat i konturowanie na męskiej twarzy nie kojarzą się już tylko i wyłącznie z drag queen - cieszą się coraz większą popularnością. Czy doczekamy się kiedyś męskiej gwiazdy makijażu podobnego formatu? Coraz więcej chłopaków próbuje swoich sił na YouTube, ale najczęściej spotykają się oni z falą krytyki i zwykłych obelg, jak Jakub Król.

Co sądzicie o wyborze Maybelline? Może znacie i lubicie filmiki Manny'ego?

 

 

Więcej o:
Komentarze (77)
Oto gwiazda kampanii Maybelline. Ma 3 miliony fanów na Instagramie i... jest mężczyzną
Zaloguj się
 • el_bigos

  Oceniono 50 razy 34

  Ja pierd.ole...

 • rosswatowski

  Oceniono 30 razy 20

  facio wygląda jak zwykły popapraniec, ale te dziewczę na filmiku jest zabawniejsze, maluje się dłużej niż całe plemię Indian hyhyhy w barwy wojenne razem z koniami :>>>>

 • karburator_1

  Oceniono 19 razy 11

  Te zdjęcia dupeniek płci obojga wyglądają jak selfi ameby

 • aw34

  Oceniono 14 razy 10

  niedobrze mi

 • wolfspider

  Oceniono 17 razy 9

  Można już ogłosić upadek Zachodniej Cywilizacji czy poczekamy jeszcze z pół roku?

 • furious07

  Oceniono 20 razy 8

  Teoretycznie jest samcem, ale na pewno nie mężczyzną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX