Glov na Master Class w Dubaju. Makijażysta Kim Kardashian zachwycał się polskim produktem

Wielki sukces polskiej marki Glov. Ściereczki do demakijażu zostały zaprezentowane na Master Class w Dubaju.

Master Class to prawdopodobnie najbardziej znane szkolenia makijażowe świata. Prowadzi je wizażysta Kim Kardashian, a modelką jest sama celebrytka. Nic więc dziwnego, że bilety wstępu wyprzedają się w ekspresowym tempie, mimo swojej wysokiej ceny. Wejście na wydarzenie w Dubaju kosztowało od 528 do 1667 dolarów. Oczywiście poza samym szkoleniem, podczas którego Mario i Kim zdradzają swoje ulubione triki i techniki, uczestnicy dostają paczki z kosmetykami o wartości 3000 dolarów i są ponoć wybierane przez samego wizażystę.

Jednym ze sponsorów dubajskiego wydarzenia, była marka Glov, która produkuje "magiczne" rękawiczki do demakijażu. To jedna z niewielu polskich firm, które odniosły taki sukces na zagranicznym rynku. Działanie produktów zostało zaprezentowane podczas szkolenia, więc na pewno nie zostaną one niezauważone.

Glov zdecydował się na o wiele bardziej aktywną promocję niż do tej pory i na wyprawę do Dubaju zaprosił Jessikę Mercedes i niemiecką youtuberkę - Paolę Marię.

Nie można chyba wymarzyć sobie lepszej reklamy swojego produktu niż Kim Kardashian i jej makijażysta, dlatego można się spodziewać, że o rękawiczkach Glov będzie tylko głośniej.

Próbowałyście kiedyś Glova?  Jakie są wasze ulubione sposoby na pozbycie się makijażu?

Więcej o: