Internet pokochał ten róż do policzków. Wiemy, gdzie możesz go kupić

Pinterest jest niekończącym się źródłem wszelkich inspiracji. Zobaczcie, jaki róż do policzków cieszy się na nim największą popularnością. Piękny!

Nieważne czy szukasz pomysłu na suknię ślubną, wystrój kuchni czy nowe buty, Pinterest jest miejscem, od którego warto zacząć. Możemy przypinać swoje inspiracje do wirtualnej tablicy i zatrzymywać je na później. Dzięki temu, możemy też łatwo znaleźć rzeczy, które cieszą się największą popularnością.

Jednym z najbardziej lubianych różów do policzków okazał się ten prześliczny produkt marki Milani - Rose Powder Blush. Tylko jeden post, w którym się znalazł, został "przypięty" ponad 30 tysięcy razy.

Wcale nas to nie dziwi. Róż jest naprawdę śliczny i na dodatek wcale nie jest drogi. Milani to jedna z popularniejszych amerykańskich marek sprzedawanych w drogeriach, znana przede wszystkim ze swoich wypiekanych różów do policzków.

Na szczęście marka jest coraz bardziej aktywna w Polsce i jeśli wam też spodobał się ten róż, wiemy gdzie go kupić. Milani Cosmetics Polska otworzyło swoją stronę i sklep internetowy gdzie można znaleźć różany kosmetyk. Poza tym, znajdziemy go też w kilku innych sieciowych butikach, na przykład Minti Shop, Cocolita czy Glowstore. Wszędzie jego cena wynosi 59zł.

Jaki jest wasz ulubiony róż? Może próbowałyście kiedyś tego, który pokochał internet?

Więcej o: