Ta dziewczyna wcieliła się we wszystkie "Czarodziejki z Księżyca". Efekt? Niesamowity [ZDJĘCIA]

Dorastaliście w latach 90.? Jeśli tak, makijaże tej dziewczyny sprawią, że zatęsknicie za dzieciństwem. Zobacz, jak przemieniła się we wszystkie postaci z "Czarodziejek z Księżyca".

Pamiętacie "Czarodziejki z Księżyca"? Jeżeli tak jak my z niecierpliwością czekaliście na każdy następny odcinek, te makijaże na pewno przeniosą was na chwilę w lata 90. 

Z okazji dwudziestej piątej rocznicy premiery "Czarodziejek z Księżyca" pewna blogerka przygotowała naprawdę świetny projekt. Regina, która publikuje na swoim Instagramie pod nickiem Picturresque, stworzyła wizaże inspirowane wszystkimi czarodziejkami z anime. Przygotowując charakteryzacje, zadbała o każdy najdrobniejszy szczegół, nawet kolor oczu. W każdej ze stylizacji, zmienia się nie do poznania i momentami trudno się zorientować, że to ta sama osoba.

Oprócz stylizacji czarodziejek po transformacjach Regina przygotowała także ich "codzienne" i dorosłe wcielenia. Poza najbardziej znanymi pięcioma postaciami uwzględniła także bohaterki z późniejszej serii. Stworzyła także swoją wersję nieistniejącej czarodziejki ze Słońca.

Wszystkie zdjęcia znajdziesz tutaj.

Co sądzicie o makijażach Reginy? Sprawiła, że zatęskniliście za przygodami czarodziejek?

Więcej świetnych prac Picturresque znajdziecie na jej Instagramie.

Seksowny i efektowny makijaż w stylu "cut crease". Wygląda na skomplikowany, ale to całkiem proste!

Więcej o:
Komentarze (6)
Ta dziewczyna wcieliła się we wszystkie "Czarodziejki z Księżyca". Efekt? Niesamowity [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • Oceniono 16 razy 16

  To nie były "Czarodziejki z Księżyca", tylko "Czarodziejka z Księżyca" - bo takowa jest tylko jedna. Autorowi proponuję się doedukować, zanim zabierze się za pisanie swoich wypocin.

 • kloceklego

  Oceniono 12 razy 8

  czy słowo "kobieta" w nazwie tego serwisu ma jakieś znaczenie? czy jakikolwiek tekst tutaj jest kierowany do kobiet, które mają jakieś szare komórki w przestrzeni między-barkowej?

 • natassja

  Oceniono 4 razy 4

  Ale karpiko-kaczo-dzóbko-glonojad musi być.

 • Aleksandra Chmiel

  Oceniono 4 razy 4

  Z księżyca to była tylko jedna, może niech autorka nie pisze o czymś o czym nie ma pojęcia XD

 • r1234_76

  0

  Jak ktoś chciał zobaczyć, jak czarodziejki mogły wyglądać w rzeczywistości, to warto zauważyć, że w międzyczasie zrobiono z dziesięć musicali na podstawie tej historii, przez lata wcielały się w postaci kolejne pokolenia aktorek.

  Efekt jest bardziej zbliżony do ideału, bo akcja dzieje się przecież w Japonii, więc zarówno Czardziejka z Księżyca, jak i pozostałe są przecież Azjatkami.

  Np.
  www.youtube.com/watch?v=eL5HH7tZbxc

  Wystarczy na youtube wpisać sailor moon live, by znaleźć dziesiątki klipów.
  wersja z 2000: www.youtube.com/watch?v=eLlA0kG1kY4
  wersja z 1994: www.youtube.com/watch?v=-FzihraVqD0

  Na marginesie, tłumaczenie na "czarodziejki" jest trochę niedokładne. W oryginale jest Bishoujo Senshi Sailor Moon czyli "piękne wojowniczki". Na angielski było to przekładane jako Pretty Guardian Sailor Moon.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX