Ta dziewczyna wcieliła się we wszystkie "Czarodziejki z Księżyca". Efekt? Niesamowity [ZDJĘCIA]

Dorastaliście w latach 90.? Jeśli tak, makijaże tej dziewczyny sprawią, że zatęsknicie za dzieciństwem. Zobacz, jak przemieniła się we wszystkie postaci z "Czarodziejek z Księżyca".

Pamiętacie "Czarodziejki z Księżyca"? Jeżeli tak jak my z niecierpliwością czekaliście na każdy następny odcinek, te makijaże na pewno przeniosą was na chwilę w lata 90. 

Z okazji dwudziestej piątej rocznicy premiery "Czarodziejek z Księżyca" pewna blogerka przygotowała naprawdę świetny projekt. Regina, która publikuje na swoim Instagramie pod nickiem Picturresque, stworzyła wizaże inspirowane wszystkimi czarodziejkami z anime. Przygotowując charakteryzacje, zadbała o każdy najdrobniejszy szczegół, nawet kolor oczu. W każdej ze stylizacji, zmienia się nie do poznania i momentami trudno się zorientować, że to ta sama osoba.

Oprócz stylizacji czarodziejek po transformacjach Regina przygotowała także ich "codzienne" i dorosłe wcielenia. Poza najbardziej znanymi pięcioma postaciami uwzględniła także bohaterki z późniejszej serii. Stworzyła także swoją wersję nieistniejącej czarodziejki ze Słońca.

Wszystkie zdjęcia znajdziesz tutaj.

Co sądzicie o makijażach Reginy? Sprawiła, że zatęskniliście za przygodami czarodziejek?

Więcej świetnych prac Picturresque znajdziecie na jej Instagramie.

Seksowny i efektowny makijaż w stylu "cut crease". Wygląda na skomplikowany, ale to całkiem proste!

Więcej o: