Ta marka produkuje najsławniejszy rozświetlacz świata. W końcu wchodzi do Polski!

Becca to australijska marka znana ze swoich fantastycznych rozświetlaczy. Właśnie wchodzi do Polski. Zobaczcie co warto kupić.

Becca Cosmetics już od kilkunastu lat produkuje jedne z najbardziej lubianych kosmetyków do makijażu twarzy. Po latach oczekiwań, w końcu trafią one do sprzedaży w Polsce. Co znajdziemy w ofercie? Co warto kupić?

Eksperci od skóry

Marka Becca skupia się przede wszystkim na produktach do makijażu twarzy. Nacisk położony jest na naturalny i zdrowy wygląd cery. Nie znajdziemy tutaj szalonych, krzykliwych kolorów, ani brokatu. Uwagę przyciąga jednak bogactwo najróżniejszych konsystencji i faktur, które można ze sobą łączyć, aby uzyskać to idealne, naturalne wykończenie.

Wszystkie produkty powstają tak, aby mogły być używane przez jak najwięcej osób. Dlatego każdy z kosmetyków występuje w wielu wersjach kolorystycznych. To ważne zarówno dla tych z nas o bardzo jasnej, jak i o bardzo ciemnej karnacji, które maja problemy z dobraniem odpowiedniego podkładu. Becca ma w swojej ofercie 50 proc. fluidów w kolorach od jasnego do średniego i dokładnie tyle samo od średniego do ciemnego. Nie ma więc mowy o dominacji jasnych odcieni, co zdarza się w przypadku większości marek.

W ofercie marki znajdują się bazy pod makijaż zapewniające różne wykończenia, podkłady dla każdego typu cery, korektory o różnej konsystencji i oczywiście kilka rodzajów rozświetlaczy. Poza produktami do malowania skóry twarzy, Becca oferuje także naturalne paletki cieni do powiek oraz wielofunkcyjny tint, którym pomalować możemy zarówno usta, jak i policzki.

Co warto kupić?

Najpopularniejsze kosmetyki firmy Becca  to rozświetlacze w kamieniu i w płynie z serii Shimmering Skin Perfector. Nic dziwnego. Są one dostępne w wielu różnych odcieniach. Poza tym dają niesamowity efekt, który może być subtelny i naturalny, jeśli nałożymy niewiele produktu, lub bardzo intensywny, gdy nałożymy go więcej.

Niestety, produkty marki są dość drogie, chociaż w większości bardzo, bardzo wydajne. Ceny krążą w okolicach 100-150 złotych. Za rozświetlacze we wszystkim formach zapłacimy 155 złotych. Podkład Ultimate Coverage Complexion Creme kupimy za 159 złotych, a kryjący korektor za 115 złotych.

Kosmetyki Becca dostępne są już w sklepie internetowym Sephora.pl. Do stacjonarnych perfumerii trafią już 18 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE: Biel dla Raka i złoto dla Lwa. Zobacz, jaki makijaż pasuje do twojego znaku zodiaku [HOROSKOP URODOWY 2017]

Nie wiesz, jak nakładać rozświetlacz? Zobacz prosty poradnik, który pokaże, jak go używać

Więcej o: