Promocja 1+1 w Rossmannie: perfumy za 1 grosz. Poznaj szczegóły oferty

Czarny piątek w Rossmannie zapowiada się naprawdę gorąco. Drogeria szykuje promocję na perfumy, dzięki której drugie dostaniemy w zasadzie w prezencie. Jak to działa?

Black Friday to prawdziwe święto zakupów. Praktycznie wszystkie sklepy przygotowują z tej okazji wielkie obniżki i specjalne okazje. Jedną z drogerii budzących największe zainteresowanie, jest oczywiście Rossmann.

Na Black Friday 2017, czyli 24 listopada, dla członków Klubu Rossmann sieć przygotowała specjalną okazję. Przy zakupie jednego flakonu dowolnych perfum, drugi kupimy za symboliczny grosz. Promocja dotyczy wszystkich zapachów - męskich, damskich oraz zestawów świątecznych. Możemy wybrać zarówno dwa zapachy, zapach i zestaw oraz dwa zestawy Kiedy zdecydujemy się na produkty o różnych cenach, płacimy pełną wartość droższego. Klubowicze mogą kupić 3 takie pakiety.

Perfumy w kremie. Sprawdź jak łatwo zrobisz je w domu i stwórz swój niepowtarzalny zapach!

Jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę fakt, że zakupu musimy dokonać w sklepie internetowym. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakim zwykle cieszą się promocje w Rossmannie,  mamy nadzieję, że drogeria dobrze przygotowała się na zalew klientów. Oferta obowiązywać będzie od 24 do 27 listopada lub do wyczerpania zapasów.

W drogerii znajdziemy bardzo dużo różnych, popularnych zapachów. Rossmann oferuje zarówno tanie wody toaletowe, jak na przykład Adidas, Puma czy Playboy, kompozycje przygotowane przez gwiazdy, czyli Beyonce czy Rihannę oraz nieco droższe perfumy Moschino, DKNY i Calvin Klein.

W galerii znajdziecie nasze propozycje perfum, na które warto zapolować podczas promocji 1+1.

Gdzie jeszcze udać się na zakupy podczas Black Friday? Zobacz, jakie promocje oferują sklepy z ubraniami i inne drogerie.

Zobacz także:

Więcej o: