Kristen Stewart w bujnej fryzurze na okładce Vogue - ładnie?

Aktorka nie lubiąca medialnego szumu na okładce amerykańskiego Vogue.

Kristen Stewart pojawi się w lutowym numerze amerykańskiego wydania Vogue . Zdjęcia wykonane zostały przez Mario Testino . Mamy dla Was okładkę i link do zdjęć, które znajdą się w środku "Biblii mody".

Najważniejsze zdjęcie zdobi front czasopisma. Aktorka ma na nim delikatny makijaż twarzy i ust oraz odrobinę mocniej podkreślone oczy. Postawiono na smokey eye w wersji mikro. Najbardziej jednak interesuje fryzura, która wygląda nieco niechlujnie i przypadkowo. Zapewne tak właśnie miało być, ale nam kojarzy się z nieumiejętnym używaniem wałków (lewa strona)... Na reszcie zdjęć, które znajdziecie pod niżej umieszczonym linkiem, aktorka ma ten sam makijaż i fryzurę, która z czasem jednak nieco zmieniała swoje oblicze. Góra była mniej lub bardziej podniesiona, a boki albo zaczesane do tyłu, albo skierowane ku przodowi. Końcówki włosów były wywinięte do zewnątrz. Jedynym wyjątkiem jest fotografia, na której Kristen ma ciemną perukę . Tam mocno podkreślono jej brwi i oczy - przypomina nam na tym zdjęciu Marylin Monroe w "ciemnym" wydaniu.

Całą sesję znajdziecie w pokazie slajdów umieszczonym TUTAJ .

Kristen Stewart - Vogue USA, luty 2011Kristen Stewart - Vogue USA, luty 2011 fot. Mario Testino dla Vogue

Dla zainteresowanych znalazłyśmy filmik "behind the scenes" z sesji na lutową okładkę Vogue z Kristen Stewart w roli głównej. Miłego oglądania!

 
Więcej o: