Skóra węża na paznokciach. Ciekawy pomysł, czy szczyt snobizmu?

Wzór bił rekordy popularności na torbach, czy butach. Dziś jedna z kalifornijskich manicurzystek wpadła na pomysł stylizowania w ten sposób paznokci. I to wcale nie tanio!

Pół roku temu na pomysł wpadła Terri Silacci - właścicielka salonu Euphoria Lounge Salon & Spa w Monterey w Kalifornii. Pomysł wpadł jej do głowy, kiedy jedno z jej dzieci wpadło ze szkoło z kawałkiem wzoru skóry węża.

Jak pomyślała - tak zrobiła! I to dosłownie! Dowiedziała jak jak może korzystać z prawdziwej skóry węża w legalny sposób, jak ja dezynfekować i przygotować na założenia na paznokcie. Manicurzystka zakłada jedną warstwę żelu, suszy, a następnie aplikuje specjalnie do tego celu przygotowany kawałek skóry węża. Wszystko to utwierdza kolejną warstwą żelu.

Zabieg kosztuje 300$ , ale Terri Silacci samym swoim oryginalnym pomysłem przyciągnęła całą rzeszę kandydatek.

Skóra węża od zawsze kojarzy się z czymś luksusowym. A jak wiadomo produkt luksusowy kusi, pomimo swojej ceny. Wiele kobiet lubi wyróżniać się czymś oryginalnym. Ile osób może w końcu pochwalić się skórą węża... na paznokciach?! Czy waszym zdaniem efekt końcowy wart jest swojej ceny?

Jak wam się podoba nowa koncepcja stylizacji paznokci?

Zobacz również:

Nowe trendy w stylizacji paznokci

Co sądzicie o stylizacji paznokci w prawdziwą skórę węża?
Więcej o: