Modny manicure. Monika Brodka czerpie inspiracje od Rihanny?

Paznokcie w kolorze pomarańczy oraz błękit - mogliśmy podziwiać w ostatnim teledysku Rihanny. Dokładnie te same kolory polubiła ostatnio również Monika Brodka.

Karin Darnell - wizażystka, która współpracuje z Rihanną od lat doskonale wie co najmodniejsze w nadchodzącym sezonie! Nie tylko makijaż artystki dopracowany jest w każdym calu. Dotyczy to również stylizacji paznokci! W dwóch nowych teledyskach Rihanny: What's my name , gdzie partneruje jej Drake , oraz hicie S&M - paznokcie piosenkarki są pomalowane na wyraziste kolory. Pomarańcz oraz błękit zwracają uwagę odbiorcy.

Rihanna jak doskonale wiemy, nie boi się odważnych stylizacji. Uwielbia eksperymentować, a o jej licznych metamorfozach rozpisują się media na całym świecie.

Żywe odcienie królują tej wiosny! Dotyczy to zarówno kreacji jak i nowych trendów urodowych. Wiemy już, że na ustach rządzi w tym sezonie neonowy róż i pomarańcz , na powiekach czerwień i symetryczne, niekoniecznie czarne kreski. Teraz do tego wszystkiego dołączają również nowe, modne kolory lakieru do paznokci.

Monika Brodka już się do nich przekonała!

FORUM/Radoslaw NAWROCKIKAPIF.PL/KAPIF

A jak wam się podobają modne kolory?

Zobaczcie też:

Katherine Heigl w nowej fryzurze

Jak podobają ci się te kolory lakierów?
Więcej o: