Zooye Deschanel w kampanii Rimmela - nie do poznania!

Zooye Deschanel jest jedną z ambasadorek marki Rimmel. Niestety w tej kampanii jest zupełnie nie do poznania...

Zooey znana jest głównie z falmów takich jak: 500 dni miłości , czy Jestem na tak . Rozwijała również swoją karierę muzyczną. Kilkakrotnie można ją było jednak zobaczyć na małym ekranie. Marka Rimmel zaangażowała artystkę do nowej kampanii . Reklamuje pomadki, które zawierać mają o 50% więcej pigmentu,co ma zapewnić ich wyjątkową trwałość.

Najsłynniejsze ambasadorki Rimmel takie jak Kate Moss, czy Lily Cole mają już swoje następczynie: Georgia May Jagger, Coco Rocha, czy wspominana Zooey Deschanel. Nieoficjalnie wiadomo, że niebawem dołączą do nich również Solange Knowles i Alejandra Ramos Munoz.

Stephen Mormoris , wiceprezes działu marketingu Rimmel , uzasadnia wybór tym, że wszystkie nowe twarze doskonale odzwierciedlają różnorodność marki.

Wróćmy jednak do tematu ostatniej kampanii. Zaledwie wczoraj poruszaliśmy temat fotograficznej obróbki zdjęć reklamowych mając nadzieję, że po marce Make Up For Ever , więcej firm zrezygnuje z tego procederu . Po obejrzeniu tych zdjęć - jesteśmy jeszcze bardziej przekonani do tej idei. Ambasadorki marki Rimmel są znanymi na całym świecie gwiazdami. Zatrudnia się je w celu zwrócenia uwagi na kampanię. Jaki jest więc sens fotografowanie aktorki, która na zdjęciu w żadne sposób nie przypomina samej siebie?!

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zooey DeschanelZooey Deschanel Zooey Deschanel

Zooey Deschanel

Zobaczcie również:

Makijaże Luli - wiosenny look

Więcej o: