Rozjaśnione brwi i burza loków. Wiosenne trendy według Marca Jacobsa

Rozjaśnione brwi, oraz loki w objętości XXL oraz widocznie mocne akcenty w makijażu to propozycje z wybiegu Marca Jacobsa.

Wiosna według trendów z wybiegu Marca Jacobsa to wyrazisty i mocny look. Dotyczy to zarówno fryzur, jak i makijażu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami są włosy zakręcone w małe loczki. Z przedziałkiem na bok, wygładzone u nasady i mocno roztrzepane na końcach tworzą wrażenie lwiej grzywy u posiadaczek długich i cienkich włosów. Fryzurę można jednak wykonać w nieco lżejszej wersji, wówczas z powodzeniem można wybrać ją na wieczorne wyjście. Prezentuje się bowiem ciekawie i niezwykle elegancko.

Rozjaśnione brwi są częstym elementem scenicznych charakteryzacji. Trend obserwujemy już od dłuższego czasu na wielu wybiegach oraz sesjach zdjęciowych światowych magazynów mody. Na co dzień zwykle wybieramy wręcz odwrotne rozwiązanie, podkreślone brwi bowiem dodają twarzy wyrazistości. Tu jednak nie muszą, bowiem mocne akcenty w makijażu doskonale spełniają tę rolę. Ciemny, wiśniowy kolor pomadki oraz czarny smokey eyes w wystarczający sposób zwracają uwagę na twarz modelek.

Jak podobają wam się pomysły wiosennych trendów według Marca Jacobsa? Wykorzystałybyście któryś z elementów do swoich własnych stylizacji?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie backstage pokazu!

Zobacz również:

Makijaże Luli - wiosenny look

Więcej o: