Keira Knightley w reklamie perfum Coco Mademoiselle

Długo czekaliśmy na efekty tej współpracy. I nie zawiedliśmy się ani trochę! Zobaczcie Keirę Knightley w reklamie jednego z najbardziej kultowych i najlepiej sprzedających się zapachów świata.

Keira Knightley, ubrana w beżowy, dopasowany kostium z dobranym pod kolor motocyklem Ducati w błyszczącym kasku, zaprasza was na krótki film reklamowy Joe Wright'a (reżysera Dumy i Uprzedzenia ).

Akcja zaczyna się w ogromnym łóżku. 25-letnia brytyjska aktorka budzi się, zaczynając swój dzień od kropli ulubionych perfum. W tle rozbrzmiewają nuty piosenki It's a Man's World , śpiewanej w wersji żeńskiej ( ścieżka dźwiękowa reklam perfum Coco Mademoiselle nigdy nie zawiodła, wszystkie piosenki są świetnie dobrane do klimatu spotów).

Następnie Keira wsiada na motocykl, w którym śmiało przemierza ulice Paryża. Chanel Superwoman jest pewna siebie i skazana na sukces. Za chwilę dowiadujemy się, że jest w drodze na sesję zdjęciową. Kobieta Coco Mademoiselle musi mieć wspaniałe życie. W drzwiach wita ją przystojny fotograf, którego gra aktor argentyńskiego pochodzenia - Alberto Amman. Podczas robienia zdjęć, między parą wyczuwa się coraz większe napięcie. Historia zaczyna zabierać tempa, a kiedy z ust Keiry pada zdanie: "Zamknij drzwi", czuje się, że za chwilę stanie się coś nieprzewidywalnego.

Mimo, że to męski świat, ostatnie słowo, należy tu jednak do bohaterki Coco Mademoiselle...

Obejrzyjcie reklamę!

Jak wam się podoba?

Więcej o: