Koralowe odcienie na powiekach. Pokaz Dereka Lam

Pokaz Dereka Lama jest kolejnym przykładem na to, że koralowe i czerwone odcienie na powiekach to wiosenny hit w makijażu!

Pora pożegnać się z zimową rutyną. Wiosenny makijaż to pełnia barw. Ciepłe, wyraziste odcienie są hitem tego sezonu i właśnie w takie kosmetyki warto się zaopatrzyć.

Już kilkakrotnie pisaliśmy wam o modnej czerwieni na powiekach. Przykładem były pokazy: Caroliny Herrery , Pedra Lourenco , Thakoona, Diora, czy Dereka Lam.

Na wybiegach widocznie rodzi się nowe życie. Jesteśmy zaskoczeni, jak wielu projektantów zdecydowało się lansować tak wyraziste trendy w makijażu. Nietrudno zauważyć, że kolory tej wiosny są podwójnie wzmocnione. Ciepłe: koralowe, żółte, czerwone, czy pomarańczowe odcienie rządzą w trendach tegorocznego sezonu.

Wiele kobiet nie jest przekonana do malowana oczu tak intensywnymi kolorami. Zupełnie niepotrzebnie. Dajcie się ponieść szaleństwu wiosny! Marki kosmetyczne przygotowując nowe kolekcje już o tym pomyślały. Nie wiecie, gdzie zakupić cień w koralowym kolorze? Marka Estee Lauder zawsze jest na bieżąco! Nowe cienie z dużym natężeniem pigmentu już są w sprzedaży. Do dokładnie te odcienie, które mogliśmy oglądać na pokazie Dereka Lam (więcej zdjęć znajdziecie w galerii). Koralowy cień nakładamy na górną powiekę, a odrobinę białego aplikujemy na wewnętrzną części oka, kierując się w górę w stronę brwi. Zabieg odświeży spojrzenie.

Przypominamy, że w makijażu tego typu nie ma miejsca na widoczne nierówności cery. Koloryt skóry powinien być wyrównany i jednolity. Do tego jasne usta w stylu nude. Użyjcie raczej matowej pomadki. Warto wspomnieć również o tym, by pod oczy użyć płynnego korektora. Przy takim makijażu, cienie pod oczami nie powinny być widoczne w żadnym wypadku.

Zobaczcie też:

Czerwień na powiekach według Pedro Lourenco

Więcej o: