Odważna fryzura Patrycji Kazadi - hit, czy kit?

Na piątkowym pokazie nowej kolekcji firmy Ochnik - Patrycja Kazadi pojawiła się w dość nietypowej fryzurze. Jak ją oceniacie?

W ostatnim czasie tempo pracy i rozrój kariery Patrycji Kazadi ruszyły do przodu. Nic dziwnego, że chce utrzymać się na fali. W końcu to jej przysłowiowe 5 minut. Na piątkowym pokazie nowej kolekcji firmy Ochnik pojawiła się w dość ekstrawaganckiej fryzurze, która niewątpliwie przyciągała uwagę.

Patrycja lubi oryginalne stylizacje, jest odważna jeśli chodzi o ich dobór. To plus. Jednak dobranie szalonego uczesania do niezbyt wyszukanej stylizacji nie należy do najbardziej udanych połączeń. Niestety wybrana przez Patrycję "kreacja" wygląda dość tandetnie...

Powróćmy jednak do uczesania. Na plus ocenimy wałeczek zrobiony z grzywki. Retro fryzury powróciły ostatnio w wielkim stylu! Minusem jest wygolony bok głowy , w dodatku ufarbowany na blond. Pomysł już trochę wyczerpany. Jeśli celem było zwrócenie uwagi - udało się, jeśli zrobienie wrażenia? Już mniej.

Jaka jest wasza ocena?

Patrycja KazadiPatrycja Kazadi Patrycja Kazadi

Postrach imprezy czyli Patricia Kazadi i jej stylizacja na, no właśnie na co? Który to bazar zaopatruje aktorkę czy też może piosenkarkę albo prezenterkę? Który by to nie był, powinni natychmiast go zamknąć. Fryzjera również.Postrach imprezy czyli Patricia Kazadi i jej stylizacja na, no właśnie na co? Który to bazar zaopatruje aktorkę czy też może piosenkarkę albo prezenterkę? Który by to nie był, powinni natychmiast go zamknąć. Fryzjera również. KAPIF.PL/KAPIF

Zobaczcie też:

Bob wcale nie musi być nudny

Więcej o: