3 różne nastroje Reese Witherspoon w 3 nowych zapachach marki Avon.

Reese Witherspoon, ambasadorka marki Avon, w tym roku promować będzie aż 3 nowe perfumy z linii Expressions.

Trzy różne zapachy odzwierciadlać mają trzy różne nastroje. Reese Witherspoon - ambasadorka marki Avon już po raz kolejny wystąpi w reklamie perfum. Wygląda na to, że jej współpraca z marką kwitnie. Aktorka, która już dłuższy czas reklamuje produkty kosmetyczne Avon w tym roku promować będzie trzy nowości, których zadaniem jest odzwierciedlanie aktualnego nastroju i przeżywanych emocji. Linia nazywać się będzie "Expressions".

Pierwszy zapach - Love , wiąże się (jakżeby inaczej) z uczuciem miłości. Ukazać ma się już w kwietniu. Zmysłowość oddawać mają takie nuty zapachowe jak:

- czarna wiśnia,

- piwonia,

- bursztyn i drzewo sandałowe.

Drugi - Laugh - ma przywoływać wesołe i miłe wspomnienia. W sam raz na dobry początek dnia. W buteleczce znajdziecie nuty cytrusowo-kwiatowe . Zapach numer dwa premierę będzie mieć w maju.

Trzeci zapach - Live (premiera we wrześniu), wyrażać ma bardziej figlarną stronę życia. Nie ma tu miejsca na żale i ubolewania. Perfumy o soczystym zapachu owocowo-kwiatowym to pochwała życia i czerpanie z niego jak największej radości.

Reese Witherspoon, która pierwszy raz wystąpiła w reklamie perfum marki Avon w 2009 roku uważa, że zapach podkreśla naszą osobowość:

Zapach jest jednym ze sposobów wyrażania siebie i naszej osobowości. W zależności od tego jaki mam nastrój, Expressions pozwalają na przekazanie, radości, zaufania i kobiecej zmysłowości".

Na razie nie wiadomo jaka będzie ich cena. Ciekawe, czy będą sprzedawały się równie dobrze jak Outspoken , zapach sygnowany nazwiskiem Fergi, który bije dotychczasowe rekordy.

ZAK BRIAN/SIPA/EAST NEWS/ZAK BRIAN/SIPA

Fergie promuje swój nowy zapachFergie promuje swój nowy zapach Fot. Eastnews

Zobacz również:

Psychotest: Co twoja fryzura mówi o tobie?

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Słuchaj Zapis fonetyczny

Więcej o: