Rockowy kucyk Liv Tyler w stylu lat 80. - hit, czy kit?

Lata 80. kojarzą się się nam z muzyką klubową, disco i punkiem. Jednak styl inspirowany tym okresem może być całkiem interesujący. Z pomysłów charakteryzacji korzystają nie tylko projektanci i styliści światowej sławy.

29 lutego Liv Tyler wystąpiła w programie Jimmy'ego Fallona, gdzie wraz z gospodarzem wykonali w zabawny sposób utwór Star Search grupy Pleather & Lace . Obydwoje byli wystylizowani na lata 80.

Liv Tyler uczesana w wysoki kucyk z dużą złotą gumką wyglądała uroczo. Do tego koralowy lakier na paznokciach oraz ten sam odcień szminki na ustach. Dodatkiem był jeden kolczyk w kształcie gwiazdy.

Liv Tyler wyglądała zaskakująco pięknie. W makijażu dobrze jest postawić na mocne podkreślenie kości policzkowych. Warto dodać, że lata 80. stały się niedawno również inspiracją do stworzenia wiosenno-letniej kolekcji prezentowanej w Paryżu przez Jeana Paula Gaultiera.

Jak podoba wam się klasyczny look tej epoki? Kiczowaty, czy wręcz przeciwnie, to oryginalna i ciekawa koncepcja na uczesanie i makijaż?

Liv Tyler i jej rockowy kucyk w stylu lat 80.Liv Tyler i jej rockowy kucyk w stylu lat 80. Fot. Eastnews

Zobacz również:

Bob wcale nie musi być nudy

Jak podoba wam się fryzura i makijaż Liv Tyler?
Więcej o: