Nowa, rozświetlająca baza Cashmere marki Dax Cosmetics

Baza wygładzająco- rozświetlająca Cashmere Secret Glam to nowość marki Dax Cosmetics i jest uzupełnieniem serii produktów o tej samej nazwie.

Nowa baza ma za zadanie wygładzać i rozświetlać cerę. Beżowe i różowe, mikropigmenty mają subtelnie odbijać światło. Dodatkowo ma nadawać skórze ładny koloryt i naturalnie przedłużać trwałość makijażu.

Baza Cashmere Secret Glam uzupełniła serią profesjonalnych kosmetyków do makijażu, wśród których jest:

- baza wygładzająca Cashmere Secret,

- korektory Cashmere Corrector,rozświetlający i zielony,

- oraz fluidy Cashmere Mousse Maku-up.

Podstawowym składnikiem wszystkich produktów z kaszmirowej serii do makijażu są przestrzenne silikony 3D, które stworzyć mają mikrosiateczkę, dzięki której skóra oddycha. Mają za zadanie zredukować nierówności cery oraz widoczność porów. Tworzą na powierzchni skóry nietłusty film, który ma chronić przed czynnikami zewnętrznymi oraz nadmiernym parowaniem wody.

Z porad wizażysty warto zapamiętać, że:

- Aby szybko zamaskować oznaki zmęczenia i stresu, można zastosować bazę rozświetlającą dodatkowo na makijaż, nakładając niewielką ilość na wybrane partie twarzy: skronie, kości policzkowe i pod oczy.

- Przy skórze tłustej sprawdza się zasada im mniej, tym lepiej. Nie nakładaj więc bazy jako oddzielnej warstwy, tylko wymieszaj ją na dłoni z fluidem lub kremem. Taka aplikacja preparatu wydłuży czas, w którym cera pozostanie idealnie matowa. Używaj bazy z efektem matującym.

Cashmere SecretCashmere Secret Fot. materiały prasowe

Cena: ok. 40zł

Zobacz też:

Koralowe odcienie na powiekach. Pokaz Dereka Lam

Więcej o: