Fergie i jej kolorowy makijaż. Pomarańcz na powiekach - hit, czy kit?

Wiemy już, że kolory rządzą tej wiosny. Pomarańczowa pomadka to niekwestionowany hit w makijażu. Co myślicie o pomarańczu na powiekach?

Wiosenny sezon jest w tym roku w kolorze pomarańczy! Cytrusowe kolory rządzą również na wybiegach mody u takich projektantów jak: J. Mendel, Ohne Titel, Marc Jacobs, Chris Benz, Kenneth Cole i Milly. To nie tylko żywe kolory tkanin i prezentowanych kolekcji. Wiosną pomarańcz rządzi wszędzie!

Wygląda na to, że Fergie jest tego samego zdania! Parę dni temu piosenkarka występowała na gali 2011 Kids' Choice Awards. Miała na sobie nie tylko kolorową kreację, ale również intensywnie pomarańczowy cień na powiekach . Uzyskała dzięki temu efekt nowoczesnego, ale i niezwykle świeżo wyglądającego makijażu. Oczywiście, by tak żywe kolory prezentowały się odpowiednio na oczach, należy umiejętnie je nałożyć.

Cień nie powinien wychodzić za daleko poza zewnętrzne kontury oka, dobrze, by nałożony był tylko na górną powiekę. Reszta makijażu powinna pozostać w naturalnych i stonowanych barwach. Fergie podkreśliła jedynie mocniej brwi i postawiła na przedłużone rzęsy (nosi je zresztą na stałe), delikatnie podkreślone kości policzkowe i usta pomalowane w stylu nude.

Naszym zdaniem Fergie wygląda świetnie!

A jak wy oceniacie pomarańcz na powiekach? Uważacie, że taki typ makijażu nadaje się raczej na scenę, czy również na mniej spektakularne okoliczności?

Zobacz również:

Makijaże i fryzury na gali Country Music Awards

Pomarańczowy cień w makijażu to:
Więcej o: