Fergie promuje kolejną odsłonę kultowego zapachu Outspoken

Pierwsza edycja zapachu Outspoken, sygnowanego nazwiskiem Fergie była wielkim hitem. Sprzedaż perfum była rekordowa. Kontynuacja była tylko kwestią czasu.

Kiedy usłyszeliśmy, że zapach Outspoken pobił wszelkie rekordy sprzedaży w Avonie i że żadne perfumy tej marki jak do tej pory nie cieszyły się aż taką popularnością, wiedzieliśmy, że niebawem pojawi się nowa odsłona.

Podobno Fergie długo pracowała nad stworzeniem pierwszego zapachu. Po ukończeniu prac była bardzo zadowolona, uważała bowiem, że kwiatowo-owocowa mieszanka idealnie odzwierciedla jej osobowość. Tym razem chciała, by kontynuacja perfum wyróżniała się czymś naprawdę szczególnym.

Fergie uważa, że to szczęśliwy los poprowadził ją do nawiązania współpracy z marką, bowiem jej babcia pracowała w firmie jak ekspert (ciekawe, czy miałaby takie samo zdanie, gdyby sprzedaż perfum nie osiągnęła tak znaczącego sukcesu?!)

Zapach Outspoken Intense ma kojarzyć się z dreszczykiem emocji jakie towarzyszą mi tuż przed wyjściem na scenę - mówi Fergie

Znajdziecie tam wiele owocowych nut: pomarańcz, karambola, kumquat, czy jeżyny. Wszystkie mają dla artystki sentymentalne znaczenie związane z jej dzieciństwem spędzonym w gorącej Kalifornii.

Tak, czy inaczej zapach cieszy się tak dużym powodzeniem, pewnie nie bez powodu. Jak wam podoba się Outspoken?

Materiały AvonMateriały Avon Materiały AvonMateriały AvonMateriały Avon Materiały Avon

Premiera zapachu jest przewidziana na lipiec.

Zobaczcie też:

Fergie i jej kolorowy makijaż. Pomarańcz na powiekach. Hit, czy kit?

Więcej o: