Małe sekrety ukryte pod sukienką Kim Kardashian

Pamiętacie zabawną, kultową scenę z filmu Dziennik Bridget Jones, w której wkładała pod wieczorową sukienkę wielkie wyszczuplające majtki? Wygląda na to, że nie tylko w filmie, pewnych szczegółów nie da się ukryć.

Podczas wczorajszej wycieczki do studia Fox 5 w Nowym Jorku , sukienka Kim Kardashian nieopatrznie nieco się podwinęła, ukazując kawałek bielizny wyszczuplającej. Czujne oczy fotoreporterów oczywiście natychmiast wychwyciły ten szczegół.

Okazuje się, że Kim, która od zawsze dumnie pokazuje swe pełne, kobiece kształty też ma swoje małe tajemnice . Mocno wykrojone i dopasowane sukienki leżą lepiej, gdy pod nimi co nieco zostanie ściśnięte. Od razu skojarzyło nam się to z filmową sceną filmu Dziennik Bridget Jones. Różnica polega jedynie na tym, że Bridget zawsze marzyła o tym, żeby schudnąć (na marzeniach zresztą się kończyło), Kim natomiast znana ze swych krągłości - zawsze je podkreślała , czyniąc z nich swój atut. Najwidoczniej nie ze wszystkiego jest aż tak zadowolona, jakby mogło się pozornie wydawać.

Każda kobieta ma swoje małe sekrety. Lubimy podkreślać nasze zalety, ale te elementy naszego ciała, które nie są idealne, chętnie skrywamy pod odpowiednio dobranym strojem. Nawet najpiękniejsze kobiety, budzące powszechny podziw - mają dokładnie takie same problemy!

Kim KardashianKim Kardashian fot. Eastnews

Kim Kardashian i jej małe sekrety skrywane pod sukienkąKim Kardashian i jej małe sekrety skrywane pod sukienką Fot. Eastnews

Zobacz też:

Piekne loki bez użycia wysokiej temperatury - WIDEO!

Więcej o: