Kirsten Dunst z lwem w reklamie Bulgari. Mamy film reklamowy!

Niedawno pisaliśmy, że Kirsten Dunst występuje w nowej kampanii perfum Bulgari. Dziś możecie już zobaczyć film reklamowy.

Na początku marca 2011 roku pojawiła się pierwsze zdjęcia reklamowe kampanii perfum Jasmin Noir . Nie jest to premiera tego zapachu, a jedynie jego odświeżona wersja. Przypomnijmy, że w pierwszej kampanii występowała Kate Moss . Wówczas jednak, marka postawiła raczej na klasykę i minimalizm. Nowa sesja wizerunkowa jest znacznie barwniejsza, z śródziemnomorską opowieścią w tle.

Dziś możemy zobaczyć jak prezentuje się filmik reklamowy . Podobnie jak fotografia, nie rozczarowuje. Pisaliśmy, że lew z fotografii znalazł się na niej z pewnością przy pomocy programu graficznego. Po obejrzeniu filmu wciąż nie jesteśmy przekonani, co do tego, że Kirsten była na tyle odważna, by tak swobodnie pozować ze zwierzęciem. Ale nawet jeśli warstwy są "nałożone" - wygląda to całkiem naturalnie, a spot reklamowy prezentuje się naprawdę ciekawie.

Imperialistyczny klimat, przepiękne krajobrazy i dumne, silne zwierzę oddają klimat tej reklamy.

Zdjęcia do najnowszej kampanii robione były we Florencji w Ogrodach Boboli. Fotografiami zajęli się Mert Alas i Marcus Piggot.

Jeśli chodzi o sam zapach - o prócz zmysłowego jaśminu znajdziecie tam nuty konwalii, lilii, czy paczuli.

 

Zobaczcie też:

Zobaczcie też kampanię Bulgari z Julanne Moore

Więcej o: