Lauren Conrad główną bohaterką bloga o urodzie

Lauren Conrad - aktorka i projektantka mody postawiła zaangażować się w kolejny pomysłowy projekt. Jest główną bohaterką 'urodowego' bloga z instruktażami wykonania makijaży, fryzur i paznokci.

Lauren Conrad - to kobieta kameleon, która zresztą oprócz aktorstwa i projektowania mody - ma kolejne plany na rozwój osobisty.

Wraz z fryzjerską Kristin Ess i makijażystką Amy Nadine - postanowiły stworzyć autorski blog o urodzie. Background nawiązuje delikatnie do stylu retro kolorowych lat 50. i 60. Nazywa się Beauty Department i znaleźć można tam instruktaże dotyczące paznokci, włosów i makijażu.

Blog dopiero został uruchomiony, ale już znajdziecie tam tutorial związany z prostym wykonaniem fryzury w stylu vintage. Nie wiemy dokładnie jaką rolę pełnić będzie Lauren, ale z pewnością jest ambasadorką i twarzą bloga. Swoją osobą będzie promowała stronę. Wiemy, że ostatecznym celem będzie wprowadzenie na rynek kosmetyków do makijażu oraz produktów do włosów. Wówczas - stanowisko gwiazdy będzie pewnie bardziej określone. Być może planuje lansować własną markę?

W zakładce "O nas" autorki piszą:

Jesteśmy niesamowicie podekscytowane możliwością stworzenia tego bloga. Jest to miejsce dla każdego, kto toczył przegrane batalie ze swoją szczotką do włosów. Znajdziecie tu wszelkiego rodzaju porady dotyczące włosów, instruktaży makijaży oraz stylizacji paznokci. Podpowiemy wam jakich narzędzi użyć, napiszemy skąd czerpiemy inspiracje i damy wam wiele szybkich wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji urody. Piękno ma być dostępne dla każdego. Każdego dnia znajdziecie tu coś nowego: instruktaże wideo, tutoriale do druku i wyjątkowe zdjęcia uroczej Lauren Conrad.

Scan Beauty DepartmentScan Beauty Department Scan Beauty Department

Zobacz też:

Piekne makijaże w sesji Rudi dla Harper's Bazaar

Więcej o: