Latem Dior żegna się z klasyką szarości. Czas na neonowe kolory!

W stylizacji paznokci według marki Dior długo dominowały szarości. Dziś jednak czas na zmiany. Nowe lakiery są soczyście kolorowe.

Szary w wersji Diora wcale nie był ani nudy, ani nijaki - to klasa sama w sobie, ale nadszedł czas zmian. Tej wiosny na chwilę zapominamy o klasyce , po to by postawić na kolory . I to nie byle jakie! Dior zgodnie z najnowszymi trendami wprowadza właśnie kolekcję nowych lakierów do paznokci w żywych i niezwykle wyrazistych kolorach - dokładnie takich, jakie dziś nosimy najchętniej.

Nie oznacza to wcale, że szarości odstawiamy na zawsze. Ale dni będą teraz coraz dłuższe i cieplejsze - powitajmy je równie słonecznie!

Marka Dior dawno nie stawiała na taką paletę barw. Do tej pory dominowały stonowane kolory - oprócz szarości, był to grafit, granat, róże w pastelowych lekko "przybrudzonych" odcieniach. Wszystkie miały zimną barwę.

Dior LakieryDior Lakiery Dior LakieryDior LakieryDior Lakiery Dior LakieryDior Lakiery

Tym bardziej cieszy nas, że marka, która klasykę stawia często na pierwszym miejscu - nie zamyka się w raz przyjętych konwencjach. Na lato Dior postawił na dwa neonowe, elektryzujące odcienie pomarańczy i koralu.

Jak wam się podoba?

Dior LakieryDior Lakiery Dior Lakiery

Zobaczcie też:

Złote soczewki od Diora

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Słuchaj Zapis fonetyczny

Jak podobają wam się nowe kolory lakierów?
Więcej o: