Ślubny makijaż Kate Middleton - będzie jej własnym dziełem

Do dnia, w którym cały świat skieruje na nią oczy, Kate Middleton chociaż w części chce przygotować się sama. Postanowiła, że makijaż wykona samodzielnie.

Mówi się, że dzień ślubu jest najważniejszym dniem w życiu. W przypadku Kate Middleton trudno się z tym nie zgodzić. Historią "Kopciuszka", która poślubia księcia - żyje cały świat. W piątek relacja ze ślubu młodej pary będzie transmitowana na żywo niemal we wszystkich krajach.

Każda panna młoda chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo i niemal zawsze oddaje się w ręce profesjonalistów. Kate Middleton, która w piątek skupi na sobie uwagę wielu milionów widzów- postanowiła sama zająć się swoim makijażem . Informacja ta została już potwierdzona przez Marka Niemierko, który zajmuje się organizacją ślubu.

Oczywiście Kate chce się do tego odpowiednio przygotować, w związku z tym postanowiła wziąć lekcję makijażu od artystki Arabelli Preston.

Przyszła księżniczka bardzo lubi sama się malować i potrafi to robić, natomiast świadomość, że każdy centymetr jej twarzy, powinien wyglądać w tym dniu wyjątkowo, sprawia, że profesjonalne wskazówki mogą się przydać.

Książę William i Kate Middleton Książę William i Kate Middleton  fot. Reuters

Zobaczcie też:

Fryzura w stylu retro - instruktaż wykonania:

Więcej o: