Żółty lakier konkurencją dla pomarańczy. Znów jest hitem sezonu!

Modne, ciepłe odcienie są w tym sezonie najmodniejsze. Wraca również żółty kolor paznokci, który również rok temu cieszył się ogromną popularnością.

Żółty kolor lakieru do paznokci był hitem już w zeszłym roku. Zniknął tylko na chwilę, by tej wiosny wrócić i stać się żywą konkurencją dla pomarańczy , która króluje w makijażu, stylizacji paznokci i kolorystycznym doborze strojów.

Gwiazd przekonywać do tego koloru długo nie trzeba. W tym roku również nasze rodzime celebrytki udowadniają, że żółty lakier na paznokciach prezentuje się niezwykle ciekawie.

Taki kolor bardzo ładnie komponuje się z opalenizną, którą pewnie każda z nas już niedługo będzie mogła się pochwalić. Ponieważ w tym sezonie neonowe i żywe barwy ceni się ponad wszystko - możesz je dowolnie ze sobą łączyć. Nie przejmuj się, że zielona spódnica w połączeniu ze zbyt wyrazistym kolorem lakieru może nie najlepiej współgrać. Wręcz przeciwnie! Doskonałym tego przykładem jest Joanna Horodyńska.

Maja Sablewska, jurorka programu X Factor pokazała z kolei, że żółty lakier na paznokciach może w oryginalny sposób ożywić wieczorową, czarną i elegancką kreację.

Obok pomarańczy - żółty kolor lakieru, to w tym sezonie tak zwany - must have!

Wybieramy letni must have pośród lakierów do paznokciWybieramy letni must have pośród lakierów do paznokci Fot. AP, Forum, kolaż Lula.pl

Na kolażu: żółty lakier Konad, 9,99 zł (konadnail.pl); żółty lakier StarGazer, 9,90 zł (rockmetalshop.pl); żółty lakier Inglot, 18 zł (amora.pl); lakier MAC, ok. 50 zł .

Żółty lakier znów modnyŻółty lakier znów modny Kolaz Lula.pl

Żółty lakier znów modny

Zobaczcie też:

Nowa ekstremalnie kolorowa kolekcja lakierów Deborah

Więcej o: