Fantazyjny kok Kat Graham - fryzura na każdą okazję!

Na imprezie US Weekly Annual Hot Hollywood Kat Graham prezentowała się znakomicie. Zwróciliśmy uwagę również na jej nietypową fryzurę, którą z powodzeniem można wykorzystać na każdą okazję.

Taki kok pasuje zarówno do wieczorowej kreacji, jak i do codziennych stylizacji. Jedynym warunkiem do tego, by móc się tak uczesać są długie włosy . Nie obawiajcie się, że waszym przypadku fryzura się nie uda, bo macie za mało włosów. Włosy Kat najprawdopodobniej są zagęszczone sztucznym pasmem. My jednak znaleźliśmy inny, prostszy sposób na wykonanie podobnej fryzury.

Jeśli nie narzekacie na brak gęstej czupryny - wykonanie takiej fryzury nie powinno zająć wam więcej niż 10 minut.

1. Wiążecie włosy w wysokiego kucyka.

2. Robicie warkocz (najpierw możecie włosy delikatnie podtapirować, a następnie zwijacie go w formę piramidy. Kat zdecydowała się również na czarną opaskę, która dodaje fryzurze elegancji.

Jeśli natomiast wasze włosy nie są za gęste - możecie sobie poradzić z zadaniem w trochę inny sposób.

1. Włosy podkręćcie na lokówkę lub papiloty.

2. Zwiążcie je w kucyka i luźno poupinajcie spinkami na czubku głowy. Fryzura zyska dzięki temu większą objętość i będzie prezentowała się bardziej okazale.

3. Na końcu utrwalcie całość lakierem.

Niżej znajdziecie również pomocne wideo:

 

Zobaczcie też:

Blake Lively ruda!

Weź udział w konkursie! Do wygrania wycieczka, kamera, laptop i 7 aparatów fotograficznych. Wykonaj proste zadanie konkursowe i ciesz się wygraną!

Więcej o: