Książę William i Kate Middleton na paznokciach Katy Perry

Katy Perry nie ma sobie równych, jeśli chodzi o tematyczny manicure. Ślub Księcia Williama i Kate Middleton - stał się doskonałą okazją do zaprezentowania nowego wzoru.

Katy Perry jest nam doskonale znana ze swych oryginalnych pomysłów na stylizacje. Niecodzienne makijaże , fryzury i manicure to jej specjalność.

Piosenkarka bardzo lubi odważne zdobienia paznokci, jest również wielką fankę minx manicure , który prezentowała już nie raz przy wielu okazjach. Tym razem na Twitterze pochwaliła się swoim najnowszym pomysłem - zdjęciami Williama oraz Kate Middleton (choć baczny obserwator łatwo zauważy, że dominują fotografie Williama).

Artystka chciała w ten sposób złożyć hołd młodej parze w charakterystyczny sobie twórczy sposób. Pod zdjęciem na Twitterze widniał podpis:

Na część Royal Wedding, przedstawiam wam moje ROYAL paznokcie. Gratulacje dla młodej pary.

Katy Perry wpadła na podobny pomysł już wcześniej. Na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards pojawiła się w czarno - białej kreacji Merchesy , do której dopasowała również swój manicure. Paznokcie ozdobiła wizerunkiem swojego ukochanego.

Manicure Katy PerryManicure Katy Perry Fot. Eastnews

Zobacz też:

Stylizacja paznokci po brytyjsku. Anglicy szykują się na ślub Księcia Williama

Tęczowe pasemka Katy Perry - hit, czy kit?

Więcej o: